USŁUGI CNC i PROJEKTOWANIE CAD/CAM

Wśród głównych profili naszej działalności znajdują się również precyzyjne usługi CNC wykonywane m.in. na 3-osiowym pionowym centrum obróbczym HAAS VM3. Wysokiej klasy maszyny zapewniają usługi najwyższej jakości, z których zadowoleni są nawet najbardziej wymagający Klienci.

Prowadzimy owocną współpracę z wieloma przedsiębiorstwami, nie tylko z Poznania i Polski, ale także UE i USA. Powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością, co jest gwarantem obustronnego zadowolenia i satysfakcji.

Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować nam zamówienia dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania CAD/CAM oraz obrabiarek sterowanych numerycznie możemy wykonywać nietypowe zlecenia – części o bardzo skomplikowanych kształtach zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną Klienta.

Oferujemy także usługi w zakresie projektowania komputerowego (CAD/CAM), które obejmują przygotowanie i opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej (2D oraz modelowanie 3D), wykonujemy analizy kinematyczne, wytrzymałościowe oraz termiczne, prowadzone z wykorzystaniem MES. Podejmujemy się realizacji dużych serii, przyjmujemy także zlecenia na pojedyncze elementy ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych zapewniając przy tym wysoką jakość wykonania i szybką realizację zamówień.

Salon - Serwis - Produkcja


ul. Metalowa 1

60-118 Poznań

Dane kontaktowe


Serwis opon

(+48) 667-777-961 

a.pyszczorska@attentionwheels.pl


 Naprawa i renowacja felg

(+48) 516-201-301

biuro@attentionwheels.plAutoryzowany Dealer