WULKANIZACJA I SERWIS OPON

Nasz serwis opon oferuje szybką, profesjonalną obsługę. W związku z długoletnim doświadczeniem i znajomością technologii produkcji specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów w zakresie wymiany i naprawy felg oraz opon.

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości: Corghi, Bosch, Ingersoll Rand oraz Facom. Posiadamy trzy w pełni niezależne stanowiska wyposażone w podnośniki, montażownice oraz wyważarki, w tym specjalistyczną, automatyczną montażownicę Corghi Master Code do opon niskoprofilowych, Run Flat i felg odwrotnych, która umożliwia montaż opon bez użycia i kontaktu łyżki z felgą w zakresie od 13” do 32” oraz w pełni automatyczną wyważarkę Corghi Eye Light, która jest specjalistyczną linią diagnostyczną do felg i opon wyposażoną w 22” dotykowy monitor z funkcją bezdotykowego wykrywania wielkości koła, automatycznym systemem mocowania koła, automatycznym otwieraniem osłony oraz pełną diagnostyką koła do 47”.

serwis opon

Gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie, dlatego opony wymieniamy na profesjonalnych podnośnikach platformowych, które eliminują możliwość uszkodzenia drzwi przy otwieraniu. Do odkręcania kół używamy elektrycznych kluczy pneumatycznych firmy Ingersoll Rand oraz Facom, które zapobiegają przed porysowaniem samochodu twardym wężem pneumatycznym.

Pierwszą czynnością dokonywaną w naszym serwisie jest przegląd przywiezionych opon. Każda opona poddawana jest starannym oględzinom mającym na celu określenie jej kondycji (ocena stanu zużycia, wychwycenie uszkodzeń). Montujemy tylko opony nadające się do jazdy!

Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce przed wymianą opon myjemy każde koło w myjce ciśnieniowej. Przed zamontowaniem opony na felgę, powierzchnia felgi mająca styczność z oponą, za pomocą specjalnej szczotki jest starannie czyszczona z zanieczyszczeń oraz nalotu powstałego od pasty monterskiej oraz w wyniku zużywania się opony. Po zmontowaniu opon dokładnie wyważamy koło sprawdzając jednocześnie stan felgi. Jeśli któraś z felg okaże się być krzywa, jako jedyny serwis jesteśmy wstanie wyprostować felgę na poczekaniu! Na końcu każde koło dokręcane jest ręcznie za pomocą klucza, a po zakończeniu wymiany raz jeszcze każde koło jest starannie myte specjalnym środkiem, który usuwa resztki pasty monterskiej oraz konserwuje felgę i oponę.
Oferujemy także profesjonalną obsługę i sprzedaż czujników ciśnienia TPMS.

Posiadamy specjalistyczny zestaw serwisowy do zaworów TPMS, zawierający wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do serwisowania, zakładania i demontowania oraz programowania czujników TPMS.

Naprawiamy także przebite opony. W zależności od uszkodzenie stosujemy łatki lub kołki.

Dla wygody naszych klientów oferujemy przechowalnie całych kół lub opon. Powierzone nam koła myte są staranie w specjalnym preparatem w celu usunięcia wszystkich zanieczyszczeń powstałych podczas użytkowania, a opona podana jest konserwacji preparatem zabezpieczającym przed przedwczesnym starzeniem i pękaniem gumy.
Dzięki jakości oferowanych usług i towarów zyskaliśmy wielu stałych klientów. Profesjonalny i nieprzeciętny serwis to główny atut naszej firmy.

Salon - Serwis - Produkcja


ul. Metalowa 1

60-118 Poznań

Dane kontaktowe


Serwis opon

(+48) 667-777-961 

a.pyszczorska@attentionwheels.pl


 Naprawa i renowacja felg

(+48) 516-201-301

biuro@attentionwheels.plAutoryzowany Dealer